Met genoegen informeren wij jullie over een wijziging in de directiesamenstelling van Nokavision.
Aankondiging wijziging directie Nokavision
Per heden is Thijs Wolvers benoemd tot Managing Director van Nokavision. In deze rol is hij eindverantwoordelijk voor de algehele aansturing en verdere groei van de organisatie. Thijs is al geruime tijd actief binnen Nokavision en brengt ruime ervaring en kennis van onze klanten, oplossingen en markt mee.
Daarnaast is Pierre Schuurmans benoemd tot Director Professional Services. Pierre zal zich in deze rol richten op de verdere ontwikkeling, innovatie en professionalisering van onze dienstverlening en de aansturing van de Professional Services organisatie. Ook Pierre is al langere tijd nauw betrokken bij Nokavision en speelt een belangrijke rol in het succes van onze projecten en klanten.
Tegelijkertijd nemen wij afscheid van Rob Steenvoorden, oprichter van Nokavision. Rob heeft aan de basis gestaan van het bedrijf en heeft met zijn visie, ondernemerschap en toewijding een stevige fundering gelegd voor waar Nokavision vandaag staat. Wij zijn Rob zeer dankbaar voor zijn jarenlange inzet en wensen hem alle goeds voor de toekomst.
Met deze nieuwe directiesamenstelling kijken wij vol vertrouwen vooruit en blijven wij ons onverminderd inzetten voor onze klanten, partners en medewerkers.
Met vriendelijke groet,
Team Nokavision