Alle Actueel

OpenText erkend als leider in 2022 Aspire CCM-CXM Leaderboard

04 aug, 2022 3.5MinBlog

OpenText heeft aangekondigd dat het OpenText Experience Platform for Communications is erkend als een leider in het Aspire Leaderboard 2022 voor Communications Experience Platform (CXP). Daarnaast is OpenText’s marktleidende Customer Communications Management (CCM) product, OpenText Exstream, uitgeroepen tot leider in AnyPrem CCM Software. Dit is het vijfde jaar dat OpenText is uitgeroepen tot leider in het Aspire Leaderboard.

WATERLOO, ON, 28 juli 2022 /PRNewswire/ — OpenText™ (NASDAQ: OTEX), (TSX: OTEX), heeft vandaag aangekondigd dat opentext experience platform voor communicatie-oplossing is erkend als leider in het Aspire Leaderboard™ for Communications Experience Platform (CXP) 2022.  Daarnaast is OpenText marktleidend Customer Communications Management (CCM) product, OpenText Exstream, uitgeroepen tot leider in AnyPrem CCM Software. Dit is het vijfde jaar dat OpenText™ is uitgeroepen tot leider op het Aspire Leaderboard.

Aspire: “OpenText™ positioneert zich steeds meer als een leverancier die een best-of-suite platform aanbiedt in de convergerende CCM-CXM-ruimte. Nu bedrijven op zoek gaan naar manieren om communicatie en digitale ervaringen holistisch te beheren gedurende de gehele levenscyclus van de klant, bevindt OpenText™ zich – met zijn brede scala aan mogelijkheden – in een uitstekende positie om te profiteren van deze groeiende marktvraag. Door integratie met Google BigQuery en Analytics biedt het geavanceerde datamogelijkheden die worden gecombineerd met zijn toonaangevende CCM- en Experience Cloud-oplossingen om een goede basis te bieden voor bedrijven die kritieke communicatie, klantenservicecommunicatie en marketinginteracties in één omgeving willen beheren. “

“De markt voor klantcommunicatiebeheer verandert – er is een toenemende behoefte aan personalisatie om digitale ervaringen op schaal te stimuleren”, zegt Sandy Ono, Executive Vice President en Chief Marketing Officer, OpenText™. “OpenText™ blijft innoveren in oplossingen die CCM intrinsiek ontwikkelen om te voldoen aan een bredere behoefte aan customer experience management om de holistische, zeer gepersonaliseerde klantcommunicatie te leveren die de huidige marktvraag stelt.”

OpenText™ Experience Cloud verbetert de klantervaring door klanten toegang te geven tot realtime first-party data en automatisch een gepersonaliseerde ervaring te bieden die de reis van de klant optimaliseert en verbetert. Als een belangrijk onderdeel van deze oplossing  maakt OpenText Exstream datamodernisering mogelijk, waardoor organisaties relevante, gepersonaliseerde en inzichtelijke datagestuurde communicatie kunnen combineren met digitale ervaringen in de vorm van door de klant gewenste leveringskanalen en -formaten.

“OpenText™ is actief drijvende kracht achter de ontwikkeling van geïntegreerde CCM/CXM-platformen en biedt datagestuurde communicatie en digitale ervaringen, ondersteund door investeringen in AI, contentservices en klantgegevensplatforms”, zegt Kaspar Roos, oprichter en CEO van Aspire. “Met de versnelde verschuiving naar de cloud, opnieuw ontworpen interfaces voor de meeste van zijn CCM (en CXM) producten, diepere integratie en een grotere focus op AI, geloven we dat OpenText™ bereid is om de CCM-markt de komende jaren verder vorm te geven.”

 

Bekijk hier het Aspire Leaderboard™.

Bron: OpenText™

Meer actueel

Feb 23, 2023

Blog

Bakker Logistiek gaat samenwerking aan met Nokavision
Bakker Logistiek heeft in samenwerking met Nokavision Software een slimme logistieke order management applicatie gerealiseerd op basis van het Mendix Low-Code applicatie platform. Benieuwd naar het proces en de resultaten?.
Lees meer
Lees meer over Bakker Logistiek gaat samenwerking aan met Nokavision

Feb 10, 2023

Blog

4 keer op rij: Mendix leider in enterprise low-code platformen
Gartner heeft het rapport m.b.t. Magic Quadrant voor Enterprise Low Code Application Platforms (LCAP) gepubliceerd. Ze evalueerden 17 leveranciers van Enterprise LCAPs, het rapport geeft inzicht in de sterke en minder sterke punten van alle leveranciers op dit gebied. Mendix is tot leider verkozen door Gartner..
Lees meer
Lees meer over 4 keer op rij: Mendix leider in enterprise low-code platformen

Jan 25, 2023

Blog

Nieuwe collega’s Demy van de Ven en Chris Botha
Wie zijn nu de mensen achter Nokavision? Dit keer een dubbele kennismaking met 2 nieuwe collega's: Demy van de Ven en Chris Botha. Beide gestart in november als CCM Consultant. Wat doen ze voor Nokavision en wie zijn ze.
Lees meer
Lees meer over Nieuwe collega’s Demy van de Ven en Chris Botha

Nov 29, 2022

Blog

Stater optimaliseert correspondente processen
Stater is de grootste onafhankelijke end-to-end dienstverlener voor de hypothecaire markt in de Benelux. Om hun correspondence processen optimaal te stroomlijnen, heeft Stater gekozen voor de oplossingen van Smart Communications en de diensten van Nokavision.
Lees meer
Lees meer over Stater optimaliseert correspondente processen

Nov 15, 2022

Blog

Cannock pakt communicatiestroom aan
Nokavision heeft een Framework gebouwd waarbinnen Cannock medewerkers met behulp van Smart Communications-software snel en eenvoudig documenten kunnen opmaken, aanpassen en versturen.
Lees meer
Lees meer over Cannock pakt communicatiestroom aan

Nov 9, 2022

Blog

Even voorstellen onze nieuwe collega’s
Wie zijn nu de mensen achter Nokavision? Dit keer een dubbele kennismaking met 2 nieuwe collega's: Mariusz Blautzik en Michael Crijns. Beide gestart in november als Mendix Developper. Wat doen ze voor Nokavision en wie zijn ze.
Lees meer
Lees meer over Even voorstellen onze nieuwe collega’s

Sep 4, 2022

E-book

e-Book: Het beheersen van klantcommunicatie in onze nieuwe wereld
Het e-book bevat een praktische uitleg over het transformeren van uw technische en tactische benadering van Customer Experience.
Lees meer
Lees meer over e-Book: Het beheersen van klantcommunicatie in onze nieuwe wereld

Aug 9, 2022

Blog

Van Berkel Logistics gaat samenwerking aan met Nokavision
Van Berkel Logistics in Veghel heeft in samenwerking met Nokavision Software uit ‘s-Hertogenbosch een slimme logistieke customer service order management applicatie gerealiseerd op basis van het Mendix Low-Code applicatie platform.
Lees meer
Lees meer over Van Berkel Logistics gaat samenwerking aan met Nokavision

Aug 4, 2022

Blog

OpenText erkend als leider in 2022 Aspire CCM-CXM Leaderboard
OpenText Experience Platform for Communications is erkend als een leider in de 2022 Aspire Leaderboard voor CXP. Daarnaast is OpenText Exstream uitgeroepen tot leider in AnyPrem CCM Software. Dit is het vijfde jaar dat OpenText is uitgeroepen tot leider in het Aspire Leaderboard.
Lees meer
Lees meer over OpenText erkend als leider in 2022 Aspire CCM-CXM Leaderboard

Aug 1, 2022

Blog

Smart Communications erkend als leider in CCM door Aspire!
Smart CommunicationsTM, een toonaangevend technologiebedrijf dat zich richt op het helpen van bedrijven om zinvollere klantgesprekken aan te gaan, heeft aangekondigd dat het is gerankt als leider met de hoogste score in het Aspire Leaderboard 2022 voor Vendor Hosted SaaS CCM.
Lees meer
Lees meer over Smart Communications erkend als leider in CCM door Aspire!

Weten wat we voor jou kunnen doen?

Neem vrijblijvend contact met ons op
Claudia Zwamborn
CONTACT OPNEMEN
CONTACT OPNEMEN